. : F e h é r v á r i J e g e s m e d v é k : .
Egy vereség - egy győzelem
2011-12-08 07:51:03 (tg)

Első mérkőzésünkön a reményeinkkel ellentétben két gólos vereséget szenvedtünk a Jégveled csapatától hazai pályán. Pedig 3:1 -re még mi vezettünk, de aztán kicsúszott az irányítás a kezünkből. Belementünk az ellenfél ránk erőltetett  adok-kapok stílusába és ebből sajnos mi jöttünk ki rosszabbul, mind a kiállítások számát, mind a lőtt gólok számát tekintve. Így a második harmad végére 5:3 -ra sikerült fordítania Jégvelednek, amit a harmadik harmadban már csak 1-1 góllal fejeltek meg a csapatok, kialakítva a 4:6 -os végeredményt. Gólszerzők: Baglyos Sándor (Baltavári Gábor), Bedi Bence (Tóth Gábor, Tankó Károly), Prajda Roland (Kelemen Csaba, Mórocz Péter), Gyűrűs Szabolcs

Második mérkőzésünk már több sikert hozott, egy szoros csatában sikerült legyőzni Székesfehérvár másik csapatát: a Hevület együttesét. Kifejezetten élvezetes mérkőzést láthatott a második fordulóra kilátogató közönség múlt hét vasárnap este a házi rangadón. A meccs feléig felváltva estek a gólok, aztán egy sikeresebb szériát követően a harmadik harmad elejére sikerült három góllal ellépnünk. De nem lenne többszörös bajnok a Hevület, ha ilyen állásról sem lenne képes felállni, és ennek - valamint a két gyors góluknak - köszönhetően igazán szorossá tették a mérközés végét. Az utolsó percekben egy kiállítás és kapuslehozatal miatt hat a négy ellen támadhattak az egyenlítésért, de egy a védekező harmadunkban megszerzett korongot szinte az alapvonalunkról lőttük be Dudi révén az üres kapuba, végleg eldöntve ezzel a párharc kérdését. Gólszerzők: Blág Szabolcs, Csombók Balázs, Tóth Gábor (Gyűrűs Szabolcs), Csizmadia Gábor (Langmár Zsolt), Langmár Zsolt (Baglyos Sándor, Blág Szabolcs), Dudás Róbert

2013-10-19 22:00 PESTERZSÉBET