. : F e h é r v á r i J e g e s m e d v é k : .
Lement három forduló
2010-12-20 11:04:34 (tg)

Tegnap két vesztes forduló után végre megszereztük idei első győzelmünket. Nem indult túl jól a szezon a csapatunknak, előbb a Jégveled kerekedett felül rajtunk 4-2 arányban, majd a tavalyi bajnok UTE mért ránk egy kiadósabb vereséget 6-2 formájában. Mindkét meccsen különösen bosszantó volt, hogy az utolsó harmadban még 2-2 es döntetlennel álltunk, innen sikerült egy harmad alatt kettő illetve négy gólt kapni úgy, hogy azokra eggyel sem tudtunk válaszolni. Kicsit kezdte is megviselni az öltözői hangulatot a sikertelenség, így kiváltképp örömtelinek mondható a tegnapi, remek játékkal megszerzett, magabiztos 13-1 arányú győzelem.

1. forduló:  Jégveled-Jegesmedvék  4-2        2. forduló:  Jegesmedvék-UTE  2-6           3. forduló:  White Sharks-Jegesmedvék  1-13

2013-10-19 22:00 PESTERZSÉBET